logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

AKTUÁLNĚ - Návštěvy v Domově od 17.7.2020

Vážení rodinní příslušníci, blízcí našich klientů a klienti,

s ohledem na zhoršující situaci v Kraji Vysočina v souvislosti s epidemii COVID-19 omezujeme návštěvy v domově pro seniory.  Své blízké v Domově pro seniory Reynkova budete moci navštívit za určitých podmínek. Velice se Vám omlouváme za velmi opatrný přístup, ale máme na mysli bezpečí našich klientů. Prosím snažte se nás pochopit, jelikož naši klienti jsou nejzranitelnější skupinou vzhledem k tomuto onemocnění a proto k tomuto opatření přistupujeme velice odpovědně. Žádáme návštěvy o důsledné dodržování pravidel návštěv.

 

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY DOMOVA

 • Návštěvy budou probíhat pouze za příznivého počasí na zahradě domova pro seniory, a to v dostatečných rozestupech 1,5 metry na vyhrazených místech.
 • Individuálně budou řešeny návštěvy u imobilních klientů na pokojích. Rozhoduje zdravotní stav klienta.
 • Návštěvy budou možné pouze po objednání. Objednat se můžete na objednávkovém formuláři, který najdete zde (kde si libovolně zvolíte den i čas návštěvy kliknutím na dané políčko a vyplněním svého příjmení) nebo telefonicky na telefonním čísle +420 724 101 179. Objednávky na tomto telefonním čísle můžete provádět pouze v pracovní dny a to od pondělí do pátku od 8:00 hodin do 15:00 hodin. Objednávku na víkendy a státní svátky, prosím, objednávejte v poslední pracovní den do 15:00 hodin. Návštěvy budou probíhat úterý, čtvrtek a sobota od 13.00 hodin do 16.00 hodin. S ohledem na velký zájem návštěv a bezpečnost klientů budou návštěvy časově omezeny na max. 45 minut/návštěva.
 • Pečlivě zvažte vhodnost návštěvy s ohledem na Váš aktuální zdravotní stav a z lokality z které přicházíte. (i nadále využívejte ke kontaktu videohovory).
 • Vstup návštěv do zařízení bude zadním hlavním vchodem.
 • Počet návštěvníků je omezen na 1 až 2 osoby k 1 klientovi za týden.
 • Každý návštěvník vyplní Dotazník návštěvníka zařízení a podepíše Pravidla pro návštěvníka.
 • Každému návštěvníkovi bude změřena tělesná teplota a bude požádán o dezinfekci rukou pomocí bezdotykového aplikátoru dezinfekce.
 • Každý návštěvník musí mít ústenku nebo ochranný štít po celou dobu návštěvy. Během návštěvy tyto ochranné pomůcky nesnímejte.
 • Vzhledem ke zhoršující situaci nepodávejte svým blízkým stravu během návštěvy. Noste pouze trvanlivé potraviny.
 • Pokud návštěva donese balíček pro klienta, je nutné, aby byl označen jmenovkou klienta a byl předán při příchodu na návštěvu zaměstnanci domova. Balíček bude dezinfikován a uložen do 1 denní karantény.

 

 

Děkujeme za pochopení. Těmito opatřeními chráníte své blízké.

                                                                                                                             Mgr. Magdalena Kufrová

 

Dokumenty ke stažení:

Dotazník návštěvníka zařízení (v .pdf)

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru