logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Jaro na zahradě - Pozvánka na pořádané akce

Jaro se konečně probouzí a po té dlouhé zimě se všichni těšíme na sluníčko a ti, co mají zahradu, se těší dvojnásob. Mezi ně patří i obyvatelé Domova pro seniory Reynkova. Jejich zahrada je velká a může se pochlubit novými prvky - květnou loukou, dvěma hmyzími hotely, vodní fontánou, zeleninovými a okrasnými záhony. Určitě vás napadne, jak na tu všechnu práci senioři stačí. Ve věku, kdy tu žijí, už jim sil schází, o to úžasnější je pomoc dětí ze základní školy Nuselská. Nejde jen o pomoc na zahradě, ale zároveň dětem umožňuje poznat život seniorů a přinést jim radost ze společně strávených chvil. Jednou z takových akcí, na kterou se moc senioři těšili, byla pozvánka žáků na společnou zdravou svačinku. Děti si připravily několik zdravých chodů a ujaly se i obsluhy s výkladem, z kterých potravin občerstvení připravily a proč.

Další akce, které budou společně senioři z Domova a žáci ze ZŠ Nuselská připravovat, jsou DEN OTEVŘENÝCH EVROPSKÝCH ZAHRAD (10.6.2018) a VELKÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST.

Velká zahradní slavnost se bude konat 28.6.2018 od 13:00 hodin a můžete se těšit na cimbálovou kapelu Martina Vlka a vystoupení souboru Kalamajka Havlíčkův Brod. Doprovodný program a občerstvení je zajištěno. Na obě akce srdečně zveme širokou veřejnost.

 

 

Sociální služby města Havlíčkova Brodu a ZŠ Nuselská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru