logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Návštěvy od 1.3.2021

Vážení rodinní příslušníci,

Vzhledem k neustálým změnám v epidemiologické situaci ohledně COVID-19, jsme i my nuceni přistoupit ke změnám ohledně návštěv v našem zařízení.

Od 1. 3. 2021, jak jsme Vás již informovali, obnovujeme systém návštěv, ale s malými změnami.

Stále je možné využívat rezervace návštěv ovšem v omezené míře.

 Chtěli bychom Vás požádat, aby návštěvy ke klientům, kteří ještě nejsou očkováni nebo mají pouze 1.vakcínu, do doby proočkování využívali „hovornu“ v domově pro seniory. Na návštěvu ke klientům, kteří jsou již naočkováni, je možné se objednat ve dnech středa a neděle, v počtu 3 návštěvy za hodinu, a to od 13:00, od 14:00 a od 15:00 hodin. Klient může mít prozatím pouze jednu návštěvu týdně v počtu maximálně jedné osoby. Návštěvy se budou konat v našem Domově v předem určených prostorách. Na pokoj ke klientům bude povolena návštěva pouze individuálně a to po projednání s paní ředitelkou zařízení.

Rezervace návštěv:

  • návštěva podstoupí antigenní test (zdarma prováděný v Domově pro seniory Reynkova). K provedení testu je nutné se dostavit do domova 15 minut před plánovanou návštěvou. Na test je nutné se přihlásit zde: http://www.ahojbabi.cz/let/getsa.php?fid=10, nebo
  • se prokázat dokumentem na negativní PCR COVID-19 test ne starší 48 hod. (případně sms), nebo
  • se prokázat dokumentem o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech.

K posledním dvěma uvedeným možnostem je NUTNO TELEFONICKY SJEDNAT NÁVŠTĚVU SE SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ PŘEDEM na tel. č. 724 101 179.

Další možností spojení s našimi klienty je pomocí videohovorů, které je možné zarezervovat přes sociální pracovnice na tel. č. 724 101 179.  

Další setkání umožňujeme přes „hovornu“ - mikrofon v hale domova pro seniory (bez testu), i toto je možné domluvit se sociálními pracovnicemi.

Dále je možné donést klientům balíček, který je dán na 24 hodin do karantény. Prosíme rodiny o označení balíčků jménem klienta na viditelném místě.

Děkujeme za pochopení a respektování přísných bezpečnostní opatření (vlastní nový respirátor, jednorázové rukavice). Cílem je ochránit zdraví  a zabezpečit schopnost pečovat o Vaše blízké.

                                   Mgr. Magdalena Kufrová  - ředitelka organizace

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru