logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Návštěvy v našem zařízení od 22.4.2021

Vážení rodinní příslušníci,

 

od 22. 4. 2021 jsme pro Vás nastavili nové podmínky návštěv: návštěvy probíhají ve stejných termínech jako dosud – pondělí, středa, neděle v časech 13:00, 14:00 a 15:00 hodin (viz http://www.ahojbabi.cz/let/maine.php?fid=10). Návštěva je nově umožněna dvěma osobám ke klientovi na jednolůžkovém pokoji, popř. u manželského páru. U klientů z vícelůžkových pokojů probíhá návštěva jako dosud v jídelně.

 

Návštěva u kompletně naočkovaných na zahradě je možná v kterýkoli den za předpokladu dodržení všech hygienických podmínek (termín dohodněte na níže uvedeném telefonním čísle). U neočkovaných klientů stále platí nařízení vlády ČR (kontaktujete sociální pracovnice).

Rezervace návštěv:

  • návštěva podstoupí antigenní test (zdarma prováděný v Domově pro seniory Reynkova). K provedení testu je nutné se dostavit do domova 15 minut před plánovanou návštěvou. Na test je nutné se přihlásit zde: http://www.ahojbabi.cz/let/getsa.php?fid=10, do poznámky prosím uveďte počet osob (1 nebo 2), nebo
  • se prokázat dokumentem na negativní PCR COVID-19 test ne starší 48 hod. (případně sms), nebo
  • se prokázat dokumentem o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech.

Dále platí, že pokud jste absolvovali kompletní očkování proti onemocnění COVID 19 (nutné doložit certifikátem o provedené vakcinaci), můžete si 14 dní po podání druhé vakcíny telefonicky sjednat návštěvu se sociálními pracovnicemi na tel. č. 724 101 179, a to pondělí, středa, neděle v časech 13:00, 14:00 a 15:00 hodin. V tomto případě se již neobjednávejte na antigenní test v rezervačním systému www.ahojbabi.cz.

Současně se ruší povinnost karantény u donesených balíčků klientům.

Děkujeme.

 

Čestné prohlášení návštěvy - možnost vyplnění očkovanou návštěvou dopředu - formulář zde.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru