logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Obnovení systému návštěv klientů

Vážení rodinní příslušníci,

od 1.3.2021 obnovujeme systém návštěv klientů.

Stále je možné využívat rezervace návštěv ovšem v omezené míře. Je možné objednat se ve dnech středa a neděle, v počtu 3 návštěvy za hodinu, a to od 13:00, od 14:00 a od 15:00 hodin. Klient může mít prozatím pouze jednu návštěvu týdně v počtu maximálně dvou osob. Návštěvy se budou konat v našem Domově v předem určených prostorách. Na pokoj ke klientům bude povolena návštěva pouze individuálně a to po projednání s paní ředitelkou zařízení.

Rezervace návštěv:

  • návštěva podstoupí antigenní test (zdarma prováděný v Domově pro seniory Reynkova). K provedení testu je nutné se dostavit do domova 15 minut před plánovanou návštěvou. Na test je nutné se přihlásit zde: http://www.ahojbabi.cz/let/getsa.php?fid=10, nebo

  • se prokázat dokumentem na negativní PCR COVID-19 test ne starší 48 hod. (případně sms), nebo

  • se prokázat dokumentem o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech.

K posledním dvěma uvedeným možnostem je NUTNO TELEFONICKY SJEDNAT NÁVŠTĚVU SE SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ PŘEDEM na tel. č. 724 101 179.

Další možností spojení s našimi klienty je pomocí videohovorů, které je možné zarezervovat přes sociální pracovnice na tel. č. 724 101 179.  

Další setkání umožňujeme přes „hovornu“ - mikrofon v hale domova pro seniory (bez testu), i toto je možné domluvit se sociálními pracovnicemi.

Dále je možné donést klientům balíček, který je dán na 24 hodin do karantény. Prosíme rodiny o označení balíčků jménem klienta na viditelném místě.

Děkujeme za pochopení a respektování přísných bezpečnostní opatření (vlastní nový respirátor, jednorázové rukavice). Cílem je ochránit zdraví  a zabezpečit schopnost pečovat o Vaše blízké.

                                   Mgr. Magdalena Kufrová  - ředitelka organizace

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru