logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Obnovení systému návštěv klientů

Vážení rodinní příslušníci,

od 1.3.2021 obnovujeme systém návštěv klientů.

Stále je možné využívat rezervace návštěv ovšem v omezené míře. Je možné objednat se ve dnech středa a neděle, v počtu 3 návštěvy za hodinu, a to od 13:00, od 14:00 a od 15:00 hodin. Klient může mít prozatím pouze jednu návštěvu týdně v počtu maximálně dvou osob. Návštěvy se budou konat v našem Domově v předem určených prostorách. Na pokoj ke klientům bude povolena návštěva pouze individuálně a to po projednání s paní ředitelkou zařízení.

Rezervace návštěv:

  • návštěva podstoupí antigenní test (zdarma prováděný v Domově pro seniory Reynkova). K provedení testu je nutné se dostavit do domova 15 minut před plánovanou návštěvou. Na test je nutné se přihlásit zde: http://www.ahojbabi.cz/let/getsa.php?fid=10, nebo

  • se prokázat dokumentem na negativní PCR COVID-19 test ne starší 48 hod. (případně sms), nebo

  • se prokázat dokumentem o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech.

K posledním dvěma uvedeným možnostem je NUTNO TELEFONICKY SJEDNAT NÁVŠTĚVU SE SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ PŘEDEM na tel. č. 724 101 179.

Další možností spojení s našimi klienty je pomocí videohovorů, které je možné zarezervovat přes sociální pracovnice na tel. č. 724 101 179.  

Další setkání umožňujeme přes „hovornu“ - mikrofon v hale domova pro seniory (bez testu), i toto je možné domluvit se sociálními pracovnicemi.

Dále je možné donést klientům balíček, který je dán na 24 hodin do karantény. Prosíme rodiny o označení balíčků jménem klienta na viditelném místě.

Děkujeme za pochopení a respektování přísných bezpečnostní opatření (vlastní nový respirátor, jednorázové rukavice). Cílem je ochránit zdraví  a zabezpečit schopnost pečovat o Vaše blízké.

                                   Mgr. Magdalena Kufrová  - ředitelka organizace

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru