logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Očkování a návštěvy v Domově pro seniory v současné době

Vážení rodinný příslušníci,

Rádi bychom Vás informovali ohledně situace v našem domově. V současné době jsme ve fázi očkování klientů a zaměstnanců. 66 klientů je proočkováno první a druhou vakcínou. Jsou to většinou klienti, kteří COVID-19 neměli nebo již uběhla 90-denní ochranná lhůta. Další část klientů byla očkována první dávkou vakcíny a druhá část vakcíny klienty čeká 24.2.2021. Po tomto očkování bude proočkováno 96 klientů. Zbývá doočkovat 30 klientů, u kterých ze zdravotních důvodů v daných termínech očkování nemohlo proběhnout. Na tomto se domlouváme s praktickým lékařem a očkovacím centrem. Očkování proběhne v nejbližším termínu. Souběžně probíhá očkování zaměstnanců, kteří jsou již v této chvíli z větší části proočkováni.

Co se týče návštěv, chápeme neúnosnost situace a sociální izolaci našich klientů. Bedlivě sledujeme epidemiologickou situaci v regiónu Havlíčkobrodska. Pokud se situace nezhorší, plánujeme obnovit návštěvy klientů po druhém očkování klientů a to 1.3.2021. Návštěvy budou probíhat na základě objednávkového systému, jako tomu bylo před očkováním, s menší úpravou, která bude včas zveřejněna na našich webových stránkách.

Na závěr bych Vás chtěla požádat o trpělivost. Věřte, že chápeme tuto nelehkou situaci a moc si přejeme návrat k normálu. Věříme, že se situace zlepší. Pomalu již začínáme domov oživovat. Probíhají aktivizace a rehabilitace v malých skupinkách po jednotlivých patrech. Stále jsme však opatrní, jelikož se setkáváme s pozitivitou u zaměstnanců i klientů.

Vážení rodinní příslušníci, prosím využívejte hovorny v domově pro seniory, kde se můžete setkat s Vašimi blízkými. Termín si můžete objednat u sociálních pracovníků. Na základě individuálního posouzení si můžete s ředitelkou dojednat návštěvu u svého blízkého.

 

                                                                                                              Mgr. Magdalena Kufrová

                                                                                                              Ředitelka organizace

                                                                             

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru