logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

SDĚLENÍ ke stávající situaci

Vážení,

Rádi bychom Vás informovali o situaci v naší organizaci. Zaměstnanci domova pro seniory se v době akutního výskytu viru Covid-19 v regionu Havlíčkobrodska rozhodli k dobrovolné karanténě, v které jsme strávili 5 týdnů. Cílem bylo a stále je zabezpečit zdraví našich klientů. Toto se nám podařilo a nikdo z našich klientů nebyl nakažen. V současné době zaměstnanci domova pro seniory pracují ve dvou skupinách, které jsou pravidelně testováni. Důsledně dodržujeme všechna hygienická opatření (měření teplot, dezinfekce budovy, nošení ochranných pomůcek, dezinfekce rukou atd.). Ač se situace v české republice uklidňuje, přesto budeme důsledně tato nastavená opatření stále dodržovat. Našim klientům umožňujeme návštěvy naší zahrady a kontakty s rodinami v rámci video hovorů. Naše sociální pracovnice jsou připravené Vám zodpovědět dotazy ohledně Vašich blízkých.    

Ráda bych Vás informovala, že zákaz návštěv trvá. Vím, že je to složité pro Vás i Vaše blízké. V případě změny v nařízení vlády ohledně zákazu návštěv, Vás budeme informovat, jak toto rozvolnění bude probíhat u nás v domově pro seniory. Situaci hodnotíme s lékařem popřípadě s KHS s ohledem na výskyt viru na Havlíčkobrodsku.

Další naše poskytovaná služba denní stacionář je stále dle nařízení vláda uzavřena, terénní pečovatelská služba provoz nepřerušila po celou dobu epidemie.

 

Na závěr bych Vám všem chtěla poděkovat za pomoc a vstřícnost. Děkuji.

                                              

                                                                                              Mgr. Magdalena Kufrová

                                                                                              Ředitelka organizace

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru