logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Zakončení kurzu Arteterapie a psychologie pro seniory v rámci celoživotního vzdělávání

Dne 20.6.2017 naši senioři úspěšně zakončili kurz Arteterapie a psychologie pro seniory, který byl pořádaný Vysokou školou polytechnickou v rámci celoživotního vzdělávání ve spolupráci s Krajem Vysočina u nás na Domově pro seniory.

Kurz byl celoroční a rozdělen tak jako na vysoké škole na zimní a letní semestr (viz fotogalerie). V prvním semestru se senioři věnovali arteterapii a muzikoterapii. V rámci těchto hodin si vytvořili společně mandaly, malovali při poslechu hudby a vyzkoušeli si i práci s hlínou. Všechny své výtvory si odnesli na památku. V druhém - letním semestru pak vyposlechli přednášky z oboru psychologie. Celým kurzem je prováděla lektorka paní Mgr. Lucie Poláková, které patří velký dík.

"Studenti" senioři si za svou pravidelnou docházku a jejich píli odnesli Pamětní list podepsaný paní Mgr. Alenou Štěrbovou prorektorkou pro rozvoj z Vysoké školy polytechnické a panem Mgr. Fraňkem 1.náměstkem hejtmana pro oblast sociálních věcí a nestátních organizací a malý dárek na památku.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru