logo
Sociální služby města Havlíčkova Brodu
„Člověk člověku je vším.“

Plánovaný výlet našich seniorů s dobrovolníky do Vlkovska - ohlédnutí a poděkování

Pozvánka zde

13.10.2023 VKOVSKO SPOJUJE

Páteční den byl v našem domově pro seniory věnovaný dobrovolnictví a mezigenerační spolupráci. Zaměstnanci domova a klienti díky dobrovolnickému centru Oblastní charity prožili krásný den v přírodě plný zábavy, dobrého občerstvení a pohody. Kromě výborných opečených špekáčků, dobrovolníci klientům napekli moučníky a buchtičky. Dokonce došlo i na brambory pečené v ohni, které klientům navodily milé vzpomínky na mládí.

Nejprve paní ředitelka zahájila akci „Vlkovsko spojuje“ v zahradě domova pro seniory. Každému dobrovolníkovi byl představen klient, kterého doprovodil na Vlkovsko. Zde nás již čekala hlavní organizátorka, koordinátorka dobrovolníků z Oblastní charity Alexandra Rychlá, které tímto velmi děkujeme za organizaci celé akce a zajištění hudby v podání pana Jonáše.

Dále děkujeme všem dobrovolníkům z ČSOB, díky kterým se akce mohlo zúčastnit více než dvacet klientů najednou, a kteří neváhali zapojit i rodinné příslušníky a domácí mazlíčky. Děkujeme také strážníkům Městské policie Havlíčkův Brod, kteří nám velmi ochotně zajistili bezpečný přejezd přes frekventovanou vozovku. Veškeré pomoci si velmi vážíme, vykouzlila úsměvy na tvářích našich milých klientů, a to je nejvíc heart

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru